Strona główna           O firmie           Produkty           Serwis           Wynajem           Kontakt

kompresor-system.pl

Witamy

Sprężone powietrze to drugie źródło energii w zakładach przemysłowych, po energii elektrycznej. Nie pozwól, abyś miał go za mało - zdaj się na nas.

sprężarki śrubowe      sprężarki tłokowe      sprężarki używane      osuszacze      filtracja


O firmie

Nasza firma specjalizuje się w dostarczeniu wysokiej jakości usług serwisowych a także w sprzedaży urzšdzeń sprężonego powietrza. Prowadzimy serwis wszystkich typów kompresorów śrubowych i tłokowych dostępnych na polskim rynku. Wykonujemy przeglądy okresowe, remonty główne oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych. Pracownicy firmy posiadają długoletnie doświadczenie zawodowe, co stawia nas na wysokim poziomie wśród firm zajmujących się tego typu działalnością.

Prowadzimy serwis kompresorów następujących marek: Atlas Copco, Ingersoll Rand, Demag, Compair, Boge, Ceccato, Kaeser, Fiac, Fini, Airpol, FM Strzyżów. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną na oferowane urządzenia oraz sprzedaż części zamiennych i eksploatacyjnych. Nasza firma oferuje szeroki asortyment sprężarek, osuszaczy, zbiorników wyrównawczych oraz wszelkiego rodzaju osprzętu z pneumatyki przemysłowej.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, z należna uwaga oraz zaangażowaniem z naszej strony. Jako autoryzowany dystrybutor oraz partner serwisowy ALUP Kompressoren, znanej i cenionej niemieckiej firmy posiadamy w naszej ofercie szeroki asortyment produktów.

Partnerzy

Kontakt

Kompresor System
ul. Wojkowicka 21
41-250 Czeladź

tel.: +48 (0-32) 763-75-12
fax: +48 (0-32) 763-75-13
e-mail: biuro@kompresorsystem.pl

W ofercie: sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, kompresory używane

Design: www.bonsel.pl